שבוע הנערה הישראלית

חברת טכנולוגיה גלובלית מובילה שנטועה עמוק בארץ, אפלייד מטיריאלס גאה להיות שותפה של עמותת שוות שמובילה שינוי מהותי לקידום דור העתיד הנשי הישראלי. חיבור לקהילה נטוע עמוק ב-DNA שלנו וחלק מהאג'נדה החברתית של אפלייד הוא השאיפה לשוויון מגדרי. אנחנו מאמינים שהפעילות של שוות, יחד עם כל השותפים הרבים וחברות מובילות במגזר העסקי, יכולה לחולל שינוי אמיתי בחברה הישראלית, ואנו באפלייד מטיריאלס ישראל נעשה ככל שביכולנו כדי להיות חלק ממנו.

שריג אלקטריק ,היבואנית הרשמית של רמינגטון – מותג מכשירי עיצוב השיער המובילה בישראל, שמחה לתמוך בעמותת שוות ובשבוע הנערה, כחלק מתפיסת החברה לאחריות חברתית ולקידום שוויון מגדרי. אנחנו ברמינגטון מאמינות שהביטחון העצמי שלנו מתחיל בלהיראות בדיוק כמו שאנחנו רוצות וכמו שאנחנו מרגישות – כי כשאת זורחת מי יכול לעצור אותך! Remington – Either way you gonna shine

שטראוס מאמינה ופועלת לקידום שוויון הזדמנויות וקידום נשים לתפקידי מפתח, מיום היווסדה, ומובילה בתחום השוויון המגדרי כבר מעל 15 שנים. הקבוצה פועלת להשיג יעד של לפחות 50% נשים בתפקידי ניהול עד 2024, ונמצאת היום על 47%, עם רוב נשי של 58% בדירקטוריון הקבוצה, כולל יושבת הראש. שטראוס מקיימת תכניות פנים מגוונות לקידום ופיתוח מנהיגות עבור כלל עובדות החברה, בהתאם לכישורים ולעמדות, ובמקביל תומכת בארגונים ותכניות רבות לפיתוח וקידום נשים ונערות לאורך השנה. אנו גאות לאמץ בשנה הקרובה קבוצות נערות של "שוות" בשתי ערים, בנוסף לתמיכתנו בשבוע הנערה מאז היסוודו, מתוך חיבור ומחויבות עמוקה לקידום שוויון מגדרי ומנהיגות נשית.

אמדוקס שותפה של עמותת "שוות" בהקמת התכנית הראשונה המשותפת לנערות יהודיות וערביות, בעיר רמלה. כחלק מהעשייה של החברה לקידום שוויון מגדרי אמדוקס משקיעה מאמצים ומשאבים רבים בהגעה לנערות מכל המגזרים בגיל צעיר, בניית היכולות והאמונה העצמית שלהן וחשיפתן לאפשרות של קריירה בעולמות הטכנולוגיים. במסגרת התכנית אמדוקס גם מלווה את הסטודנטיות שמובילות קבוצות בשישה בתי ספר בעיר רמלה ובונה עבורן סדרה של מפגשי העשרה וכלים לפיתוח מקצועי.

״משרד גורניצקי חרט על דגלו מזה שנים לפעול לצמצום הפערים וקידום האיזון המגדרי בעולם המשפט בישראל. התוצאות בשטח והשינוי במגמה ביחס לשנים קודמות ניכר מדי יום. כפירמה מובילה הנותנת לנושא זה חשיבות רבה, אנו פועלים על מנת לכוון ולתת כלים לכל הנשים המצוינות שבינינו לממש את הפוטנציאל הטמון בהן. תמיכת הפירמה בארגון ״שוות״ אשר מקדם את הנושא בקרב בני ובנות הנוער בישראל הינה טבעית ומהווה המשך ישיר לאמונה שהמשימה להוביל את שינוי הפרדיגמה והתפיסה החברתית היא של כולנו. ככל שנקדים להראות לנערי ונערות ישראל את מגוון האפשרויות והאופק, וניתן את הכלים והצידה לדרך- אנו בטוחים שההשקעה הזו תישא פירות במהלך השנים הבאות״.

שמחים לתמוך בעמותת 'שוות' ולהשתתף בפעם השניה בשבוע הנערה הישראלית. מתרגשים על ההזדמנות לחנך ולעצב את דור העתיד ולהשתתף ביוזמה חשובה זו.

חברת DSV חברת השילוח והלוגיסטיקה מהגדולות בארץ ובעולם, גאה לתמוך בעמותת שוות אנו ב DSV מאמינים במתן הזדמנויות שוות לכולם, החברה מנוהלת על ידי מנכ"לית ובהנהלה מספר שווה של נשים וגברים אנחנו מאמינים שחינוך לשוויון מתחיל בבית ועל כן התחברנו מאד למטרות והערכים של שוות השיח עם הנערות והנערים מגיל צעיר הוא חשוב מאד ליצירת השינוי והפיכת השוויון לברור מאליו

עמותת שוות הוקמה במטרה לאפשר לנערות לחזק את תחושת הערך העצמי שלהן ולתת להן כלים שיאפשרו להן לממש את שאיפותיהן.

העמותה מפעילה תכניות בפריסה ארצית המסייעות לנערות לפתח הערכה עצמית חיובית לטווח הרחוק, דרך התנסות מוקדמת בהצבת מטרות, מישוב עצמי אפקטיבי והיכרות עם נשים מעוררות השראה.

​ החניכות לומדות לראות בכל כישלון הזדמנות ללמידה, לגלות בעצמן עוצמות חדשות, לשאוף ליעדים גבוהים יותר ולממש אותם. תכניות העמותה מופעלות על ידי סטודנטיות מתנדבות המקבלות מלגה תמורת התנדבותן.

עיצוב ומיתוג – שגיא בלומברג