שבוע הנערה הישראלית

יתקיים בתאריכים 3 עד 7 במרץ 2024

ימים א'-ה', בפעילות המיועדת לנערות ונערים בחטיבות ביניים ותיכונים ברחבי הארץ.

Calendar

מתי?

3-7 במרץ, 2024
בשעות הלימודים

Reading

למי?

תלמידות ותלמידי חט"ב ותיכון בכל הארץ, תלמידות ותלמידים יחד!

Clock

כמה?

משך המפגש 45 דק'

הרשמי כדוברת מעוררת השראה

אנו מזמינות אותך להגיע למפגש עם כיתה, כדוברת מעוררת השראה, במסגרת הפעילות החינוכית של שבוע הנערה הישראלית בבית הספר. במסגרת המפגש תוכלי לשתף את הכיתה בנקודת המבט האישית שלך על שוויון מגדרי דרך הסיפור האישי והמקצועי שלך: קריירה, שאיפות, אתגרים, הגשמות, הצלחות ועוד.

שבוע הנערה פועל במתכונת של מפגש אישי בבתי הספר, עם כיתה או קבוצה של תלמידות ותלמידי כיתות ז' עד יב'. המפגש יתקיים בשעות הבוקר, במהלך יום הלימודים. משך המפגש כ-45 דקות. בכל כיתה תהיה נוכחות של צוות חינוכי אשר יהיו אחראיים על הכנת הכיתה לקראת המפגש, הובלת הדיון והמשמעת הכיתתית. 

מה נדרש ממך?

לאחר ההרשמה בטופס זה אנו נשלח לך במייל הנחיות מפורטות עבור מה שעליך להכין לקראת השיחה.

מה נספק לך?

הירשמי כדוברת מעוררת השראה

נותר מספר מקומות מצומצם, והרישום בשלב זה הינו לרשימת המתנה. אנו ממליצות לסמן כמה שיותר מקומות ותאריכים אפשריים על מנת שנוכל לאתר מקום פנוי עבורך. הרישום אינו מהווה אישור השתתפות. 

לתשומת ליבך – המידע שתמלאי בטופס ההרשמה ישמש אותנו להכנת פוסט ממותג אישי עבורך. ממליצות לעשות הגהה לפני השליחה ולוודא שהפרטים נכונים. 

שאלות ותשובות

לצערנו לא. השיבוצים מתבצעים לפי זמינות הכיתות והדוברות, ובתי הספר הרשומים בפעילות. לכן אנו לא יכולות להתחייב לבית ספר ושכבה מסוימת, ועושות ככל שביכולתנו להתחשב במיקום וביום שבחרת. 

כל דוברת מתנדבת מעבירה מפגש אחד בכיתה אחת, במשך 45 דקות. במידה ותרצו לקיים מפגש ארוך יותר יש לתאם ישירות מול בית הספר.

השיבוצים מתבצעים לפי זמינות הכיתות והדוברות, במידה וימצא לך שיבוץ מתאים לפי הפרטים שמסרת בטופס ההרשמה בהם תאריכים רלוונטיים ומיקום מועדף את תקבלי מאיתנו הודעה עם כל פרטי המפגש. 

ב5.12 יתקיים מפגש הכנה בזום לכל הדוברות המתנדבות. שבוע הנערה מתמקד בהישגים ובדרך של כל אחת מאיתנו על מנת לעורר השראה ולעודד שיח בנושא שוויון הזדמנויות ושוויון מגדרי. אנחנו ממליצות להתמקד בסיפור האישי ולהתאימו לשכבת הגיל ולנושא בו עוסק שבוע הנערה – השראה ודוגמא אישית. 

** שבוע הנערה לא נועד לקידום העסק הפרטי

הפוסט האישי נוצר על ידי מערכת אוטומטית לפי הפרטים אותם הזנת בטופס הרישום, הוא יישלח אליך מספר ימים לפני תחילת שבוע הנערה. 

צרי קשר בהקדם עם איש.ת הקשר של בית הספר אליו שובצת על מנת לתאם פרטים אחרונים לפני המפגש. כל פרטי הקשר והפרטים על המפגש נמצאים במייל השיבוץ שקיבלת. 

אנחנו ממליצות לנסות לתאם מועד חדש ישירות מול איש.ת הקשר מבית הספר אליו שובצת. במידה ולא הצלחתן למצוא כל פתרון כתבי לנו במייל – girlsweek@shavot.org ואנחנו נעשה כל מאמץ לעזור.

המפגש מתקיים במהלך שעות יום הלימודים (8:00-13:30). את השעה המדוייקת את קובעת מול רכזת בית הספר אליו תשובצי. עם הודעת השיבוץ – צרי קשר ותאמי את השעה הנוחה והמתאימה. 

המפגש מיועד לכיתה מעורבת של נערות ונערים בחטיבות ביניים ותיכונים. לא יתקיים מפגש לקבוצה של נערים בלבד, ואנו מבקשות שלא לפצל כיתות ולאפשר לנערים לקחת חלק פעיל בשיח הכיתתי. 

איזה כיף! מוזמנת לכתוב אלינו למייל – girlsweek@shavot.org בנושא ׳התנדבות ארגונית׳ ואנו נדאג לחזור עם כל הפרטים. 

שבוע הנערה הישראלית 2022 במספרים:

בני ובנות נוער משתתפים
0
מנטוריות מתנדבות
0
דוברות מובילות בתחומן
0
צפיות במתחם שבוע הנערה
0

הפעילות החינוכית האיכותית בבתי הספר מלווה בקמפיין תקשורתי נרחב במטרה לשים את הנערות במרכז ולעורר מודעות להזדמנויות, השאיפות והאתגרים של דור העתיד ומנהיגות המחר.

עמותת שוות הוקמה במטרה לאפשר לנערות לחזק את תחושת הערך העצמי שלהן ולתת להן כלים שיאפשרו להן לממש את שאיפותיהן.

העמותה מפעילה תכניות בפריסה ארצית המסייעות לנערות לפתח הערכה עצמית חיובית לטווח הרחוק, דרך התנסות מוקדמת בהצבת מטרות, מישוב עצמי אפקטיבי והיכרות עם נשים מעוררות השראה.

​ החניכות לומדות לראות בכל כישלון הזדמנות ללמידה, לגלות בעצמן עוצמות חדשות, לשאוף ליעדים גבוהים יותר ולממש אותם. תכניות העמותה מופעלות על ידי סטודנטיות מתנדבות המקבלות מלגה תמורת התנדבותן.

רצינו להזמין אותך לתמוך בשוות ולהיות שותפה חשובה :) 
בכל קניה בכרטיס האשראי שלך יעוגל סכום הקניה לשקל הקרוב ואותן אגורות יועברו לתרומה.

לדוגמה: קנית ב- 9.90 ש״ח? שילמת 10 ותרמת רק 10 אגורות!

האגורות שלך יכולות לעשות שינוי גדול! 

דילוג לתוכן